Taśmy '90 Label

Taśmy '90 Label.


#1 2008-08-11 15:45:48

Dill'R

Gość

Zmiany.

A więc jak w temacie, mam już dość tych wszystkich jazd. Od nie bo jutro nie jestem jednym z szalonych braci golec już członkiem PW.
W tym labelu są osoby które w jechali mnie w dupe doceniam i skręcę coś z nimi nie raz, dlatego zostaje bo ten rumunia daje mi napęd. Mam nadzieje że nie będzie z tym żadnych problemów. Ze strony innych.
Dalej będziemy kręcić dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina kręcimy, moje raperskie alter-ego po prostu nie bd montował bezpośrednio z Duchem duetów na tłusto jebiący krążek.
Kawaliny całej ekipy? Lajt, nie widzę problemu. Moja stara ugniata mielone pod pachami. junou?! G?!.

 

#2 2008-08-11 15:56:19

HDX

Administrator

Skąd: wieś na podkarpaciu! TWStudio
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 63
WWW

Re: Zmiany.

wtf man? ;|

Offline

 

#3 2008-08-11 16:05:31

Dill'R

Gość

Re: Zmiany.

weś się jebali mnie nie rozwodź o tym na jebanym jajko w majonezie. moje raperskie alter-ego Cię wyłączyłem bo słuchawki w csie są potrzebne a w jechali mnie w dupe trzeszczyło a byś nas nie usłyszał bo leciał jebany kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie.
po drugie jebali mnie, to Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! pierwszy zacząłeś drzeć pysk więc może Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! coś skumaj. powatarzam drugi raz że jestem jednym z szalonych braci golec świadomy tego że Ci powiedziałem że masz zamknąć pysk bo nie będziesz jebali mnie darł się na mnie.

 

#4 2008-08-11 16:31:11

Dill'R

Gość

Re: Zmiany.

Nie płakałem po japa jebali mnie. Raczej wymagałem szacunku. W żartach tak mówimy to lajt teraz przerwa na skrecz! nie na poważnie. moje raperskie alter-ego jestem jednym z szalonych braci golec nie dobry? Zobacz kto z rana rzuca do dupy onej mnie per Dildo. Otwieram oczy a Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! już zachowujesz się jak dzieciak mimo że moje raperskie alter-ego poważnieje. Przed PW byłem poważny, mówiłem o tym. Udzieliły mi się głupie żarty, itp. I teraz to chujstwo się obraca przeciw mnie.
Czytając Twój post chłopcze zobacz kto płacze "kogoś ważnego w moim życiu".

 

#5 2008-08-11 17:23:32

Dill'R

Gość

Re: Zmiany.

Jeśli tak podchodzisz do dupy onej sprawy że moje raperskie alter-ego mogę wszystko spierdolić, to nie muszę istnieć w tym labelu. Nigdy nie powiedziałem że jesteś matkojebcą ! a niezła rura letz rajd ! to nie goli bobra ogólnie! Peno ;]. Nie wydziwiaj ;]. Powaga, jeśli mam być tu najgorszy to lajt.
I powiem Ci jedno, robisz mi tu rachunek, spójrz na siebie. Nie będę Cię wyliczał, dobrze wiesz jaki jesteś matkojebcą ! a niezła rura letz rajd ! to nie goli bobra ogólnie! i za kogo siebie masz. Nigdy nie powiedziałem do dupy onej Ciebie śmieciu bo to totalny brak szacunku. teraz przerwa na skrecz! masz racje, dokładaj teraz na jajko w majonezie że powiedziałem do dupy onej Ciebie śmieciu, bo i tak mnie pierdoli czy bd najgorszy.
Zależy mi w jechali mnie w dupe na współpracy z henio grabarz i Pikiem, z Ripem, teraz przerwa na skrecz! jak mam być moje raperskie alter-ego tym jebanym wadliwym elementem labelu to nie chce być jego elementem. Wole być solo jak kanapka z solą, że tak zaSmarkuje.

Wiesz przynajmniej mam na tyle szacunku, że nie bd Ci tu wyrzucał, ani dokładał chujstwa od siebie, bo mi zależy na tym labelu. Każdy kto to czyta niech się wypowie czy się przydam w tym labelu bo moje raperskie alter-ego kompletnie nie mam pojęcia czy jest sens w moim istnieniu w taśmach.

 

#6 2008-08-11 17:29:02

Dill'R

Gość

Re: Zmiany.

Dodam gdyż ponieważ tudzież pierog że jak Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! mnie wychujałeś ze zwrotą na mojej płycie mimo że mi zależało i przez to nie kończe EP, tak samo nie chce mojej zwroty na Twojej płycie. Jak sytuacja ma wyglądać jak w Baghdadzie między nami, to nie chce być na Twoich projektach.

 

#7 2008-08-11 18:30:31

Dill'R

Gość

Re: Zmiany.

I gra. A powiedz mi jak sprawa koncertów? Bo gdyż ponieważ tudzież pierog może coś wpaść, gramy jako rumunia czy nie gramy ogólnie ?

 

#8 2008-08-11 18:33:25

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: Zmiany.

dobra panowie teraz moja kolej , to tak nie bede mowil kto zaczyna kto konczy kto dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina robi i wogole, tylko mi zalezy zeby ten rumunia istniaj na braterskich warunkach zebysmy traktowali sie jak rodzina dobra wiem spina wybuchla sperm wami nie mi oceniac kogo wina najlepiej sikajcie na to podajcie sobie grabe i niech bedzie jak wczesniej , jadłem jogurt , zapomnijcie dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina bylo jeden drugiego przeprosi nie wiem za dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina to juz sperm soba zalatwiajcie teraz przerwa na skrecz! nie chce zeby bylo potem 'oo moje raperskie alter-ego sie nie dogram bo ten jest na tym tracku' rozumiecie ? Zalezy mi na kazdym z was w tym labelu bo bez Duda,Dilera,Ripleja,Emena,czikago obojetnie bez kotrego ten rumunia juz nie bedzie tym samym ktory byl kilka dni temu wiec wiecie juz jakie jest moje zdanie i tak wiem ze zrobicie jak bedziecie uwazac teraz przerwa na skrecz! najlepiej bedzie tak jak mowie , dla kazdego , jechali mnie w dupe panowie Piona !  ; (

Offline

 

#9 2008-08-11 18:35:51

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: Zmiany.

Bo to jest jak dziewczyna+chlopak 'parka' nie istnieja bez klutn , teraz przerwa na skrecz! jebali mnie wszystko powino sie skonczyc dobrze ; (

Offline

 

#10 2008-08-11 18:40:16

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: Zmiany.

moje raperskie alter-ego tez juz nie chce sie wypowiadac napisalem dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina chcialem tyle ; < Noo mam nadzieje ze labal istenieje jeszcze ? : <

Offline

 

#11 2008-08-11 18:41:28

Dill'R

Gość

Re: Zmiany.

A moje raperskie alter-ego powiem tak, ostatnio zawaliliśmy we dwóch z Duchem, teraz przerwa na skrecz! moje raperskie alter-ego przeprosiłem pierwszy, a do dupy onej tego na nim 'wywarłem presje' przeproszenia mnie a to głupie. Albo przepraszasz samemu z siebie albo nie ma dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina udawać grzecznego typa. Potem moje raperskie alter-ego podbiłem w nocy mimo że to jednak moje raperskie alter-ego miałem a Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! całuj mnie w pache o coś, bo tak się robi.
Tym razem moje raperskie alter-ego już nie podbije z sorry. Bo to jest tak, moje raperskie alter-ego mam a Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! całuj mnie w pache, moje raperskie alter-ego wiem dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina moje raperskie alter-ego zrobiłem źle teraz przerwa na skrecz! uważam że dobrze zrobiłem. Bo rozłączenie na chwile nie jest powodem do dupy onej podnoszenia głosu na kogo kolwiek.
Odbiłem z PW, bo moje raperskie alter-ego chce spoważnieć, a w PW to się nie uda. A teraz, rumunia przejdzie na bardziej oficjalny poziom i nie będzie hihihihahaha z byle gówna i głupich żartów.
Jak to powiedział nie bo jutro henio grabarz na skypie "rumunia jest od tego aby robić rap", więc jedziem z rapem.

moje raperskie alter-ego do dupy onej Ducha nie mam żadnego żalu, nie mam zamiaru go za nic przepraszać. Po prostu od nie bo jutro traktuje rumunia poważniej, nie bawię się w pośmiechujki. Muzyka dla mnie znaczy w cholerę dużo i nie ukrywam że za kilka grubych lat w burdelu będę się starał o legal w Polsce. Dlatego moje raperskie alter-ego postanowiłem odłączyć te dwie rzeczy, śmiechy od rapu.

Swoją drogą, Erma Franklin świetna muzyka! Nawet Ostry ją samplował.

 

#12 2008-08-11 18:45:13

Dill'R

Gość

Re: Zmiany.

Nie dam Ci w jape jak Cię spotkam bo to głupie. rumunia by się posypał.
teraz przerwa na skrecz! swoją drogą wkurwia mnie to że jednak będą akcje że ten jebali mnie nie nagra z tym a ten na jego bicie i to będzie robiło troche separacje labelową.
Więc jedyne rozwiązanie, albo pierdolić spine i grać dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina leci, albo po prostu zrobić z tego w jechali mnie w dupe rumunia i nie bawić się w tłusto jebiący krążek całego labelu tylko niech jakieś projekty w duetach wychodzą z pod tego szyldu.

Nie zmieniam się tylko dla Ani. Skojarz gdyż ponieważ tudzież pierog że wrzucam zmiany w życiu, żeby spoważnieć itp bo chce żeby było dobrze labelu.
Mój honor normalnie by mi nie pozwolił być już w tym labelu, teraz przerwa na skrecz! patrze na innych i na to że mi zależy.
Więc jednak patrze na dobro ogółu.

 

#13 2008-08-11 22:06:35

Riplej

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 48

Re: Zmiany.

a moje raperskie alter-ego mowie tak, jak pisalem na gópi gombie:

czipz lejs czy Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! wiesz że mam boxerki Twojej starej? napisał:

jechali mnie w dupe mozesz mi wjezdzac na rodzine, starych, na mnie, na slask dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina chcesz. pierdole to. lubimy sie jebali mnie i kochamy rap. to jest wazne - pierdole to ze ktostam costam mnie wylaczyl ze skajpa czy cos. to jest w jechali mnie w dupe nie wazne w porownaniu z rapem.

i nie rozumiem Waszych spinek, bo moim zdaniem to nie sa wazne powody.

ciesze sie, ze chociaz rumunia istnieje, bo w PW tworzyliscie zajebisty skład i ładnie razem graliscie.

miecio napisał:

postanowiłem odłączyć te dwie rzeczy, śmiechy od rapu.

ludzie moje raperskie alter-ego mam nadzieje ze nie jestesmy tylko pierdolonym labelem. labelem jestesmy oficjalnie, teraz przerwa na skrecz! poza tym mam nadzieje ze ekipa dobrych kumpli polaczonych muzyka.

Offline

 
ale z nas przypały init

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpoxipol wrocław www.owczarki-niemieckie.com.pl jak-zrobic-zaproszenie-na-komunie.eu