Taśmy '90 Label

Taśmy '90 Label.


#1 2009-02-23 19:27:07

HDX

Administrator

Skąd: wieś na podkarpaciu! TWStudio
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 63
WWW

<sex>

rok temu przed naszą erą przewijalem z Dillem i tak pokminilimy ze mozne damy jakis MaxiSingiel albo Demo albo EP, nie wiem jak to nazwac teraz przerwa na skrecz! ogolnie jakis mini projekcik jako papier toaletowy by jakos pokazac ze jednak jestesmy grupa i potrafimy razem nagrywac.... ogolnie mam w glowie projekt oparty na oldskulowych klimatach, funkowe brzmienia, skrzeczace sample, kumacie?  by ten projekcik byl przesiakniety stara szkola, ( . Y . ) lizałem : D i ogolnie zalozenie ze nie wiem. damy np. 69 tracki + rmx'y lub cos podobnego... wiecie takei promo Taśm!

udaję ze łączę literki na kartce piorem z kubusia puchatka ! dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina Wy na to! Moja stara ugniata mielone pod pachami. junou?! G?!

Offline

 

#2 2009-02-23 19:32:55

Emen

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 24

Re: <sex>

moim zdaniem to nie przejdzie bo ani czipz lejs czy Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! wiesz że mam boxerki Twojej starej? ani pikapika pewnie nic takiego nie nagraja z wiadomych powodow ;d a poza tym.. nie trzeba nagrywac specjalnie na to, tylko niech kazdy robi swoj rap i potem mozna to skleic w jakies cos, sieknąć remiksy i tak dalej

Offline

 

#3 2009-02-24 01:17:56

Dill'R

Gość

Re: <sex>

Jak dla mnie, nie ograniczajmy się, zróbmy płytę chillową. nie musi być tylko oldschool, teraz przerwa na skrecz! delikatne bity, eldo takie często robi, pikapika by gdyż ponieważ tudzież pierog ładny kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie sieknął, Grzypcoch nie wiem jak teraz robi. A mnie słyszeliście, oldschool, chill, czasami polski cukieras;D
Szczerze, to bym bangierów nie chciał. dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina Wy na to ?

 

#4 2009-02-24 01:20:28

Dill'R

Gość

Re: <sex>

BTW. moje raperskie alter-ego ogólnie widziałem taki, yyy hymn? Taśm. Ładnie można zadziwić w jechali mnie w dupe. Kojarzycie mój kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie taki na saxie dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina flinta przypominał? Na czymś takim np. Taśmy90 - Reprezentuje papier toaletowy. Fajnie może wyjść. Mam tą wizje, piątka nas jak power rangers

 

#5 2009-02-24 17:09:56

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: <sex>

dzieki ze nagraliscie bezemnie teraz przerwa na skrecz! przeciesz ( . Y . ) lizałem : D Tasmy to rodzina

Offline

 

#6 2009-02-24 20:18:01

Emen

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 24

Re: <sex>

DAAAAAMN pikapika ^^ byles w niemczech to raz, dwa numer czeka na skrecze wiec jesli masz mozliwosc to sie jebali mnie dogrywaj ;D trzy, pytalem na szałtboxie kto chetny na ten kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie, nic nie napisales..

Offline

 

#7 2009-02-24 23:31:50

Dill'R

Gość

Re: <sex>

a moje raperskie alter-ego nie skomentuje raz chcesz, raz nie hehe jebali mnie śmieszne trochę

dobra lecim na temat coś głebej Ci nie dane poznać społeczniaku. dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina z maxisinglem?

 

#8 2009-02-25 18:01:28

Riplej

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 48

Re: <sex>

jotuze napisał:

czipz lejs czy Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! wiesz że mam boxerki Twojej starej? ani pikapika pewnie nic takiego nie nagraja z wiadomych powodow ;d

nie ( . Y . ) lizałem : D dzięki, można spytać np z jakich? z tego dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina wiem pikapika nie nagrywa bo nie chce/nie ma czasu bo robi plyte z NLC. u mnie zgoła o cos innego chodzi.

o tha, ten kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie byl wyjebany Flintowy. Ewelinowy! moje raperskie alter-ego by chetny był jak zwykle^^ dobry ciepłą kupę, chcesz trochę? raczej, reprezentuje tasmy fajny temat coś głebej Ci nie dane poznać społeczniaku a taki kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie ma to do dupy onej siebie ze kazdy leci w swoim stylu. moze nagrac bardzo głośna piosenka zespołu hardkowo-ludowa a ktos inny moze jebnac czil. i obydwie zwroty przypasują pod kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie.

dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina do dupy onej Mixtapu o ktorym tak glosno było latem, bardzo szczytowy cel, acz wątpię czy wykonalny ze względu na to jak się zbieramy szybko. nie twierdze ze szybciej by sie nie dało ani że jestem jednym z szalonych braci golec najszybszy : D

Offline

 

#9 2009-02-25 18:05:22

Dill'R

Gość

Re: <sex>

Tego bitu flintowego nie ma. Wydałem, bo moje raperskie alter-ego nie umiałem na nim jebnąć.
Jakiś mały projekt może powstać, tylko niech każdy włoży coś od siebie.
my jesteśmy najbardziej pojebanym labelem jak się zebraliśmy z eldo i henio grabarz, to wałek powstał w mniej niż tydzień, czyli da się.

 

#10 2009-02-25 19:03:10

HDX

Administrator

Skąd: wieś na podkarpaciu! TWStudio
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 63
WWW

Re: <sex>

moszna?  moszna! krzywe oczy i rozdziawiony ryj

Offline

 
ale z nas przypały init

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpoxipol wrocław www.owczarki-niemieckie.com.pl jak-zrobic-zaproszenie-na-komunie.eu