Taśmy '90 Label

Taśmy '90 Label.


#1 2008-09-25 08:52:59

Riplej

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 48

MYSPACE

dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina z tym spejsem? zakładamy czy nie?

moje raperskie alter-ego jestem jednym z szalonych braci golec na tak, bo w sumie sie nawet pale się kurwa! jak to auto u Shada nad dzielni! tym wałkiem.

Offline

 

#2 2008-09-25 16:08:03

HDX

Administrator

Skąd: wieś na podkarpaciu! TWStudio
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 63
WWW

Re: MYSPACE

moje raperskie alter-ego?   przeciez napisalem potem ze moje raperskie alter-ego sie w to nie bawie bo moje raperskie alter-ego mam wolnego neta...
niech zrobi ktos z UK Wy tam macie szybsze łacza...

Offline

 

#3 2008-09-25 16:31:12

Dill'R

Gość

Re: MYSPACE

moje raperskie alter-ego nie mogę, od rok temu przed naszą erą nie mam internetu

 

#4 2008-09-26 23:27:22

HDX

Administrator

Skąd: wieś na podkarpaciu! TWStudio
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 63
WWW

Re: MYSPACE

( . Y . ) lizałem : D i dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina z tym spejsem?? : (

Offline

 

#5 2008-09-26 23:44:53

Dill'R

Gość

Re: MYSPACE

( . Y . ) lizałem : D moje raperskie alter-ego bym założył teraz przerwa na skrecz! od przedwczoraj nie mam dostępu do dupy onej internetu : D

 

#6 2008-09-27 12:52:20

Dill'R

Gość

Re: MYSPACE

poszukał bym teraz przerwa na skrecz! nie mam internetu : D

 

#7 2008-09-29 17:56:39

HDX

Administrator

Skąd: wieś na podkarpaciu! TWStudio
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 63
WWW

Re: MYSPACE

( . Y . ) lizałem : D i kminimi coś czy śpimy?  : (

Offline

 

#8 2008-09-29 21:27:53

Riplej

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 48

Re: MYSPACE

Hopaki, napisałem opisy kilku typa już. reszte udaję ze łączę literki na kartce piorem z kubusia puchatka ! jak znajde czas, a mnie jakby ktos mogl nich udaję ze łączę literki na kartce piorem z kubusia puchatka ! bo o sobie nie potrafie.

------------------------------------------------
<b>papier toaletowy 'ona magiczna liczba jauuuu ! rumunia.</b>

ciepłą kupę, chcesz trochę? założenia Taśm wyszedł od Dilera, Ducha i Ripleja pewnej nocy na CSie. Po początkowych perypetiach, jeśli chodzi o skład Taśm, jest nas 69 i w najblizszym czasie raczej nie będzie więcej. Sami swoi : )

<b>DilerWizji:</b> 997 pod blokiem jest źle!-latek, mieszka w Leeds (UK). W rapie 'siedzi' od 69 lat (najstarszy stażem). Poważniej swoją muzykę tworzy od początku 2008, kiedy to wraz z Duchem i Emenem założył grupę Projekt Wyspy, która jednak się rozpadła.. A może po prostu przerodziła się w papier toaletowy.. Nie wiem.
Tworzy w prostym, klasycznym stylu, opierając się na oldschoolu, także w bitach, jak mówi "stare sample".. Lata na freestylach, jest drugi w Labelu poziomem 'wolnych'.
Najbardziej "czarno-oldskulowy" typ w Labelu : D

<b>Duchu:</b> 997 pod blokiem jest źle! lat, mieszka w Manchesterze (UK). Rap robi od 69 lat, zaczynał wraz z Emenem, którego poznał w Anglii. Dzięki "Wyspiarskiej" ekipie załapał wielki progres w krótkim czasie, z resztą podobnie jak pozostali. Na początku września '08 skończył pierwszą płytę - "Na Chwilę EP", na której odpowiada zarówno za 'nawijkę', jak i za bity.
Jego rap jest bardzo różnorodny: od esencji starej szkoły, przez hybrydę old- i new- schoolu, po "nowoszkolne" bangery.. W bitach łączy sample z synthami, coś jak Timbo : D

<b>jotuze:</b> 997 pod blokiem jest źle! lat, także Męszesterski hopak (tak, pół labelu jest w Anglii ;* ). Szybko rozwijający się typ o charakterystycznym głębokim, niskim, 'chropowatym' głosie. On gdyż ponieważ tudzież pierog gustuje w różnorodnych klimatach, lecz, jak kiedyś powiedział, najlepiej czuje sie na 'rozkminkach' i poważnych trakach.
Jeśli chodzi o bity, niektórzy uważają go za najlepszego bitmakera w Labelu. West-Coast, sample, klawisze i wszelkie inne 'upiekszacze', a wszystko połączone w jego własnym stylu : )

<b>pikapika:</b> 997 pod blokiem jest źle! lat, mieszka w Gdańsku (skąd pochodzi także Duchu). Nad swoją muzyka pracuje od około roku. Zdziwiony jego poziomem po takim krótkim czasie? Potęga freestyli ;D Doszedł do dupy onej ćwierćfinału Gdańskiego battle'a zwanego Bruk.
Ma ciekawy, lekko przytłumiony głos.
Od niedawna robi bity, sampluje, chociaż próbuje gdyż ponieważ tudzież pierog sił w synthach.

-----------------------------------------------

Offline

 

#9 2008-09-29 21:37:53

HDX

Administrator

Skąd: wieś na podkarpaciu! TWStudio
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 63
WWW

Re: MYSPACE

to nie byla pierwsza plyta ducha o ile mi wiadomo....
....a mnie czego nie opisano ; ( ?

Offline

 

#10 2008-09-30 12:53:58

HDX

Administrator

Skąd: wieś na podkarpaciu! TWStudio
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 63
WWW

Re: MYSPACE

oj czipz lejs czy Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! wiesz że mam boxerki Twojej starej? : D
nastepnym razem sprawdz dokladniej te źródła ; P

Offline

 

#11 2008-09-30 18:11:12

Riplej

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 48

Re: MYSPACE

nie warto wspominac o tego typu plytach wg mnie

Ciebie nie opisano z braku czasu.

Offline

 

#12 2008-10-01 16:02:43

Riplej

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 48

Re: MYSPACE

post napisalem wczesniej :d

Offline

 

#13 2008-10-07 16:21:39

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: MYSPACE

( . Y . ) lizałem : D a ten moje raperskie alter-ego nie do dupy onej cwierć tylko do dupy onej 997 pod blokiem jest źle!/69 finalu to jest roznica ; ] i nie wymieniajcie tego bruku krzywe oczy i rozdziawiony ryj Bo przypal wiekszy ze tak nisko <lol2> zobaczymy dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina bedzie na bitwie o baltyk

Offline

 
ale z nas przypały init

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpoxipol wrocław www.owczarki-niemieckie.com.pl jak-zrobic-zaproszenie-na-komunie.eu