Taśmy '90 Label

Taśmy '90 Label.


#1 2008-09-06 15:38:40

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

przeczytać.

Sluchajcie sprawa jest taka ... przewijalem z Dilem i doszlismy do dupy onej tego ze tak ... ehm jak wam to napisac ... udaję ze łączę literki na kartce piorem z kubusia puchatka ! wam tak ... Albo robimy cos ze soba i labelem, dzialamy albo pierdolimy to i oficjalnie rozwiazujemy rumunia kazdy dziala z kim chce jak chce kiedy i dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina chce ... bo jezeli to ma polegac na 'labelu w opisie' to sensu nie widze ... przeciesz jebali mnie nas jest 69 ? jebali mnie 69 ! wiecie ile to jest typa ... 69/69 producentow kazdy sprzet ma jakis przeciesz nawet dobry, kartki kazdy ma w domu dlugopis tez fla pewnie tez .... pierdolcie szkole ... ( . Y . ) lizałem : D moze nie doslownie teraz przerwa na skrecz! sie nie wykrecajcie szkola przeciesz sa weekendy ... siadacie w jeden dzien robimy kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie dajemy temat coś głebej Ci nie dane poznać społeczniaku i wizje, udaję ze łączę literki na kartce piorem z kubusia puchatka ! nagrywamy jeden robi master i track jest gotowy ... bo tak to dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina? mamy jeden track labelowy ? jebali mnie ... moje raperskie alter-ego chce wiedziec na czym stoje koniec wakacji jebali mnie ... wezcie sie ... i moje raperskie alter-ego nie mowie do dupy onej konkretnych osob bo kazdy sie opierdala nie ma dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina mydlic dupy teraz przerwa na skrecz! ... ? z poczatku chociasz na jajko w majonezie pisaliscie a dzis ? nawet sie nie chce wam odpisywac na posty jebali mnie dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina jest ? zapal zgasł ? to pora rozpalic znowu ... moje zdanie ... i mowcie kto chce byc w labelu i bedzie w nim DZIALAŁ a kto uwaza ze to sensu nie ma ... tyle. Czekam na opinie.


Peace. !

Podpisuje się pod tym./miecio

Offline

 

#2 2008-09-06 17:24:25

HDX

Administrator

Skąd: wieś na podkarpaciu! TWStudio
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 63
WWW

Re: przeczytać.

ruszyc tylkiem i dzialamy jadłem jogurt
nie widze powodu by rozwiazywac.... grupa jest grupa... wspierajaca sie nawzajem, kazdy kazdemu cos zapoda, podrzuci, dogra.... po dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina juz rozwiazywac rumunia?.... tyle ode mnie

Offline

 

#3 2008-09-06 17:58:03

Dill'R

Gość

Re: przeczytać.

To teraz moje raperskie alter-ego powiem dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina myślę.
Po pierwsze, ile nasz rumunia już ma? Na oko, z półtora miecha? Dwa?
Sprawdźcie jajko w majonezie, moje raperskie alter-ego dałem już 69 tematy w stylu że się obijamy i czas coś zrobić. nie bo jutro pikapika dał trzeci.
Powiedzmy sobie prawdę, 69 razy w ciągu tak krótkiego czasu to naprawdę za dużo.
Taka prawda, jeśli rumunia to ma być tylko jajko w majonezie na które coraz rzadziej wbijamy i głupie znaki w opisie to nie ma sensu tego ciągnąć. Taka prawda, mamy sytą ekipę, wiem że chłopaki w Polsce macie mniej czasu teraz przerwa na skrecz! to nie jest problem raz w tygodniu skleić tracka.
Naprawdę to nie jest tak dużo. W 69 dni napisać 997 pod blokiem jest źle! to nie dużo. Ktoś z nas zawsze zadba o kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie.
To nie są żadne trudności.
Niech ten rumunia będzie czymś więcej niż głupim znakiem w opisie.

 

#4 2008-09-06 19:13:40

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: przeczytać.

teraz przerwa na skrecz! chyba sie nie rozumiemy moje raperskie alter-ego dalem alternatywe jadłem jogurt dzialajmy ALBO rozwiazujmy , nie powiedzial rozwiozujmy tylko  ; ] Dla tego tak  ... moje raperskie alter-ego dzisiaj szukam kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie , kto sie udaję ze łączę literki na kartce piorem z kubusia puchatka ! na master i temat coś głebej Ci nie dane poznać społeczniaku ?

Offline

 

#5 2008-09-06 19:14:08

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: przeczytać.

czikago kutazz ma avatara

Offline

 

#6 2008-09-06 19:16:04

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: przeczytać.

łatwo mowic siostro przełożona nie chce ukrywac nie jestem jednym z szalonych braci golec dobry w bitach fakt czasem mam jakis przeblysk , i widze to ze robie lepiej o ! teraz przerwa na skrecz! zeby rozjebac kazdego to nie wiem ;]

Offline

 

#7 2008-09-06 19:20:05

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: przeczytać.

Mi pasują i nie krzycz na mnie

Offline

 

#8 2008-09-06 21:07:40

Emen

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 24

Re: przeczytać.

A moje raperskie alter-ego w sumie zgadzam się trochę z Duchem. To nie jest tak, że każdy jest zależny od drugiego, i jeśli jedna osoba ma ciepłą kupę, chcesz trochę? na jakiś numer to niech otworzy konferencje, da temat coś głebej Ci nie dane poznać społeczniaku, kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie lub ciepłą kupę, chcesz trochę? na kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie i jakiś deadline... pikapika i henio grabarz skręcili kilka tracków. czipz lejs czy Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! wiesz że mam boxerki Twojej starej? i Vol gdyż ponieważ tudzież pierog. Czy to jest brak działania? Naaah moje raperskie alter-ego osobiście uważam że musimy przestać patrzeć jeden na drugiego. Mamy rumunia, fajnie. teraz przerwa na skrecz! rumunia to nie kółko wzajemnej adoracji. Każdy może założyć temat coś głebej Ci nie dane poznać społeczniaku o tym że nie działamy teraz przerwa na skrecz! dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina to zmieni? bo nie uważam że zaczniemy działać. Jeśli ktoś ma ciepłą kupę, chcesz trochę?/kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie to zamiast zakładać kolejny taki temat coś głebej Ci nie dane poznać społeczniaku, założy temat coś głebej Ci nie dane poznać społeczniaku o jakimś konkretnym numerze.

TYLE ODE MNIE

Offline

 

#9 2008-09-06 21:50:39

HDX

Administrator

Skąd: wieś na podkarpaciu! TWStudio
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 63
WWW

Re: przeczytać.

dokladnie Emenq !

Offline

 

#10 2008-09-06 22:09:16

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: przeczytać.

A sie nie posikajcie , chcialem dobrze ; [

Offline

 

#11 2008-09-06 22:14:06

Dill'R

Gość

Re: przeczytać.

( . Y . ) lizałem : D tak tylko temat coś głebej Ci nie dane poznać społeczniaku z bitem i tematem był kiedyś. Na czym to się skończyło? Że założyciel tematu nie miał z kim tego nagrać bo było 'nie pale się kurwa! jak to auto u Shada nad dzielni! się bitem'. Tak będzie w tym labelu, nikt nie sklepie bitu który podejdzie wszystkim. henio grabarz na gópi gombie dał mi przykład numeru reprezentuje siebie chyba, że nagrało tyle typa itp... teraz przerwa na skrecz! u nas to nie możliwe. Totalnie inne klimaty mamy więc kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie musi być naprawdę uniwersalny.

 

#12 2008-09-06 22:16:16

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: przeczytać.

mi sie podobaja kazde bity , z tym nie mam problemu teraz przerwa na skrecz! ... jezeli ktos naprawde podesle zrobiony 'kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie' na kompozytorze dzwiekow w komie to wtedy sie nie zajaram jadłem jogurt

Offline

 

#13 2008-09-06 22:17:52

Dill'R

Gość

Re: przeczytać.

Szkoda że mi starzy zabrali soniacza:( bo bym zrobił na soniaczu kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie i bym rozjebał Primo nawet:(.

 

#14 2008-09-06 22:18:40

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: przeczytać.

; ] moje raperskie alter-ego mam nokie,  i paczcie jaka ironia mowicie ze ten temat coś głebej Ci nie dane poznać społeczniaku huja da ? a jednak juz ruszamy ; D

Offline

 

#15 2008-09-06 22:27:21

Dill'R

Gość

Re: przeczytać.

( . Y . ) lizałem : D dokładnie chuje brudne;(

 
ale z nas przypały init

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpoxipol wrocław www.owczarki-niemieckie.com.pl jak-zrobic-zaproszenie-na-komunie.eu