Taśmy '90 Label

Taśmy '90 Label.


  • Index
  •  » Inne.
  •  » ( . Y . ) lizałem : D to jest sprawa.

#1 2008-08-20 18:25:50

Dill'R

Gość

( . Y . ) lizałem : D to jest sprawa.

Siedzę panowie w domu, w moje urodziny. Czekam aż panna skończy prace i dostaje zajebistego sms'a od Memego. To był sms z zajebistymi życzeniami urodzinowymi. Jakąś godzinę po tym dostaje sms'a.
"nie wiem czy tamto doszlo.
napisalem ze niedlugo koncze znajomosc z shadem i mu nie ufam a o ducha nie jestem jednym z szalonych braci golec az tak zazdrosny..  Kocham Cie kotku;*
"

A to Ci jebali mnie wtopa nie? Tutaj słuchaj mój wiejski paziu !, itp. a tu taki vix? Tak się nie robi.
Chyba skumał że coś mu nie pykło z smsem i napisał:
"Dobra ziomus, przypadkiem dostales nie tego smsa wiec nie bd owijal w bawelne. chodzi o to ze nie uwazam Cie za ta osobe dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina kiedys. Nie ufam Ci tak jak kiedys i w zasadzie nie wiem czym to spowodowane. I jebali mnie w jechali mnie w dupe zle ze poszlo to przez esa;/ mialem o tym z toba pogadac... daamn;/"

A więc jebali mnie, udaję ze łączę literki na kartce piorem z kubusia puchatka ! to tu żeby rumunia był w temacie. Cholernie mi zależy na labelu, teraz przerwa na skrecz! jak to ma wyglądać?
- Dzięki eldo PW które rok temu przed naszą erą wróciło do dupy onej siebie już nie istnieje.
- Firma fufufu.es-vision.dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina.uk dzięki której mieliśmy parę groszy ii jednego stałego klienta do dupy onej którego jesteśmy zobowiązani bo opłacił nas na 69 miechy. To gdyż ponieważ tudzież pierog jebali mnie tracimy.
- Trzeci i ostatni punkt, rumunia. Sprawa nie będzie już taka słodka. Za takie zachowanie, moje raperskie alter-ego nie będę nagrywał z takim człowiekiem bo to nie w porządku dla mnie samego. Nie chce go słyszeć na moich bitach i ostatnie, nie będę przewijał z nim. Także jak ktoś chce zająć się pomaganiem przy stronie to proszę bardzo. Podeśle pliki od strony. moje raperskie alter-ego wrzucać nie umiem, tylko eldo, a moje raperskie alter-ego z tym człowiekiem nie mam o czym gadać. Tak jak to z resztą napisałem w smsie poniżej.

"Nie będziemy przewijać o tym, udaję ze łączę literki na kartce piorem z kubusia puchatka ! sms'a z życzeniami a tu nagle wtopa z esem że kończysz znajomość? Nie mamy o czym gadać, tak się nie robi. PW nie ma mimo że od rok temu przed naszą erą było znowu. Firmy nie ma. Z hajsem się z Tobą rozlicze. A sprawa labelu chyba będzie wyglądała jak przez okno.
I nie ziomusiuj typie bo tak się nie robi ziomkowi.
"


Rozmawiałem gdyż ponieważ tudzież pierog z Riplejem, ponieważ rozkminiam odejście z labelu. Gdyż Grzypcoch, powiedział tak:
"Jak eldo chce zerwać kontakt to niech odejdzie sam".
I tak, mógł by tak zrobić, teraz przerwa na skrecz! boje się że Duchu solidarnie pójdzie z eldo bo to dobrzy przyjaciele(rym!).
Dlatego zamiast ponoszenia podwójnej straty w labelu i traceniu dwóch członków, moje raperskie alter-ego mogę sam odejść na ochotnika bo nie chce być kamieniem na drodze do dupy onej progressu tego labelu.

Pozdro

 

#2 2008-08-20 18:48:37

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: ( . Y . ) lizałem : D to jest sprawa.

dobra dobra siostro przełożona spina jest sperm wami jadłem jogurt nie miszac do dupy onej tego labelu jebali mnie ( . Y . ) lizałem : D wkurwilem sie teraz siedze mule patrze bo moze cos na jajko w majonezie a tu nagle jeden z drugim spina tysieczny inny chce odejsc dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina jest ? moim zdaniem nikt nie odejdze przynajmniej nie powinien Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda!, jotuze odejdzie ? Watpie a po za tym zbychu nie pujdzie za nim jadłem jogurt , i Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! Shad tym bardziej nie odchodz jadłem jogurt nikt nie odchodzi wszyscy zostaja ! Ogarnijmy sie i powiedzcie , jezeli ten rumunia i wszystko znajomosc ma polegac na takich sprawach ze przez to ze macie spiny ktos tam odchodzi to mowcie odrazu ze rumunia konczy dzialalnosc bo albo wszyscy albo nikt , moje zdanie Peace !

Offline

 

#3 2008-08-20 18:49:09

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: ( . Y . ) lizałem : D to jest sprawa.

Sorry ze pisalem 'Shad' teraz przerwa na skrecz! to juz z przyzwyczajenia jadłem jogurt

Offline

 

#4 2008-08-20 18:53:41

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: ( . Y . ) lizałem : D to jest sprawa.

Ps. Najlepszego miecio nie wiedzialem ze masz urodziny ;* Buźka od calego Gda !

Offline

 

#5 2008-08-20 19:01:52

Riplej

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 48

Re: ( . Y . ) lizałem : D to jest sprawa.

miecio napisał:

bo nie chce być kamieniem na drodze do dupy onej progressu tego labelu.

jebali mnie, chyba milowym..

Założylismy ten rumunia pamietasz wtedy w nocy na csie? de_train?
i z gory przyjelismy ze eldo w nim jest.
Nie zebym cos do dupy onej niego mial, teraz przerwa na skrecz! ziomas.. Jeśli on chce zerwać to niech on zerwie a nie Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! pierdolisz o odchodzeniu z labelu.

Tyle na temat coś głebej Ci nie dane poznać społeczniaku.

A teraz SIHO bo nagrywam!

Offline

 

#6 2008-08-20 19:31:51

Dill'R

Gość

Re: ( . Y . ) lizałem : D to jest sprawa.

pikapika moje raperskie alter-ego nie spinam. Typ za to że tu udaję ze łączę literki na kartce piorem z kubusia puchatka ! najlepszego, a tu jebali mnie nagle wtopa przypadkiem, dla mnie to już dwie twarze, dla mnie ten typ jest nikim. Wiele rzeczy przez niego się zjebało, Firma, PW, moje zdanie w oczach klienta od zleceń graficznych. A jego to pierdoli bo jest jebali mnie dzieckiem i liczy się to że jemu będzie git. Więc dla mnie? Tak jebali mnie kocham ten rumunia, tego typka pierdole, nie chce z nim na taśmie być, nie chce go na moich bitach, nie będę z nim przewijał.

THX pikapika.

 

#7 2008-08-20 19:41:57

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: ( . Y . ) lizałem : D to jest sprawa.

( . Y . ) lizałem : D spoko mozesz go nie szanowac to przeciesz wasza sprawa nie musicie nagrywac pisac do dupy onej siebie nic jadłem jogurt tylko mi zalezy zeby ten rumunia byl w takim samym skladzie w jakim powstal jadłem jogurt moje raperskie alter-ego rozumiem dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina teraz ehh dobre slowo 'czujesz' do dupy onej niego i jak to widzisz ( . Y . ) lizałem : D teraz przerwa na skrecz! tez pomysl ze rumunia Cie potrzebuje jak z reszta kazdego z 69 jadłem jogurt

Offline

 

#8 2008-08-20 19:47:53

Dill'R

Gość

Re: ( . Y . ) lizałem : D to jest sprawa.

( . Y . ) lizałem : D jo. teraz przerwa na skrecz! np gadałem z Ripem i nie wiem czy rumunia potrzebuje memego. Czemu? Grzypcoch sam mówi że brak u memego takiej inicjatywy. Zwrotke classica, czekaliśmy. Nagrał? Nie.

 

#9 2008-08-20 19:51:05

Dill'R

Gość

Re: ( . Y . ) lizałem : D to jest sprawa.

A dwa, wszyscy byli podjarani a słowa memego były mniej więcej takie "to nie wypali nie będzie zapału".
dlatego uważam że nie potrzebuje go rumunia. bo ludzi którzy się obijają możemy od chuja znaleźć.

 

#10 2008-08-20 19:58:22

Dill'R

Gość

Re: ( . Y . ) lizałem : D to jest sprawa.

łoczaut, Duchu udaję ze łączę literki na kartce piorem z kubusia puchatka ! 'IhadADreamSpeach" x D

 

#11 2008-08-20 20:00:05

Dill'R

Gość

Re: ( . Y . ) lizałem : D to jest sprawa.

teraz przerwa na skrecz! siostro przełożona ; P będzie sztywniej ; P

 

#12 2008-08-20 20:04:17

Dill'R

Gość

Re: ( . Y . ) lizałem : D to jest sprawa.

teraz przerwa na skrecz! moim zdaniem troszke się powinneś określić, bo on rozjebał PW które zbudowaliśmy ponownie. Więc sprawa Ciebie i mnie najbardziej dotyczy. Reszta czyta i wie ocb żeby nie było unknown situation : (

 

#13 2008-08-20 20:14:03

Riplej

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 48

Re: ( . Y . ) lizałem : D to jest sprawa.

Duchu napisał:

więc moje raperskie alter-ego postawie się w neutralnym otoczeniu. nie chce końca labelu, teraz przerwa na skrecz! nie chce sie stawiac ani po stronie Wujka ani eldo. nie odchodze z labelu teraz przerwa na skrecz! nie chce tez wysluchiwac od zadnego z nich wjazd na drugiego krzywe oczy i rozdziawiony ryj dalej bede nagrywal z Wami oboje i mnie to tak naprawde kolo chuja lata jakie sa stosunki sperm Wami dopoki dalej Was mam jadłem jogurt. a w labelu nie bedzie tak jak mowicie.. albo nie odchodzicie wcale, albo oboje. bo sprawiedliwosc musi jebali mnie byc.

( . Y . ) lizałem : D moje raperskie alter-ego tez tak wlasnie. Robmy rap (przede wszystkim..), poza labelem badzmy dla siebie kumplami. ( . Y . ) lizałem : D chyba ze ktos sie nie lubi to niech sie nie kumpluje.

Offline

 

#14 2008-08-20 20:27:10

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: ( . Y . ) lizałem : D to jest sprawa.

( . Y . ) lizałem : D moje raperskie alter-ego rozumiem was i wogole teraz przerwa na skrecz! dla mnie to jest wazne oooo... paczta R.A.P  ; D jadłem jogurt ... znaczy i wy chopaki ; * Sikam bo ani do dupy onej Dila ani do dupy onej eldo nic nie mam nikt z Was mi nic osobiscie nie zrobil wiec jadłem jogurt ; ] buźka ; * i tyle

Offline

 

#15 2008-08-20 20:54:21

Dill'R

Gość

Re: ( . Y . ) lizałem : D to jest sprawa.

czipz lejs czy Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! wiesz że mam boxerki Twojej starej? napisał:

( . Y . ) lizałem : D moje raperskie alter-ego tez tak wlasnie. Robmy rap (przede wszystkim..), poza labelem badzmy dla siebie kumplami. ( . Y . ) lizałem : D chyba ze ktos sie nie lubi to niech sie nie kumpluje.

nie bd robił rapu z kimś takim : D

 
  • Index
  •  » Inne.
  •  » ( . Y . ) lizałem : D to jest sprawa.
ale z nas przypały init

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpoxipol wrocław www.owczarki-niemieckie.com.pl jak-zrobic-zaproszenie-na-komunie.eu