Taśmy '90 Label

Taśmy '90 Label.


  • Index
  •  » Prodakszyn
  •  » czikago & czipz lejs czy Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! wiesz że mam boxerki Twojej starej? - Kaczyński

#1 2008-08-19 22:02:33

Riplej

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 48

czikago & czipz lejs czy Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! wiesz że mam boxerki Twojej starej? - Kaczyński

http://fufufu.speedyshare.com/997 pod b …  źle!.html

Hejcia!

Krotki trak, jebane ugi bugi umc umc trzęse ciastem Kaczyński, moj master i mix. Wyszedlby wczesniej teraz przerwa na skrecz! moja zwrota musiala dojrzec (jak wino y!).

Oceniac zwrotki i master tez bo to pierwszy raz moj ; D

Offline

 

#2 2008-08-19 22:19:38

Dill'R

Gość

Re: czikago & czipz lejs czy Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! wiesz że mam boxerki Twojej starej? - Kaczyński

henio grabarz pale się kurwa! jak to auto u Shada nad dzielni! się. Ripu, wypadasz po chuju. nie umiesz trafić w tempo. nie goni Cię nikt na bicie.

 

#3 2008-08-19 22:21:27

Riplej

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 48

Re: czikago & czipz lejs czy Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! wiesz że mam boxerki Twojej starej? - Kaczyński

ziomek propsy za sluch..
szczerze..
nikt. ani moje raperskie alter-ego ani nikt komu podeslalem nie stawierdzil ze wypadam

Offline

 

#4 2008-08-20 11:48:28

Dill'R

Gość

Re: czikago & czipz lejs czy Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! wiesz że mam boxerki Twojej starej? - Kaczyński

niech będzie że propsy za słuch. porównaj sobie jak płynie henio grabarz a jak płyniesz Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda!. Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! jebali mnie raz się śpieszysz. gubisz tempo. i nie ironizuj propsy za słuch. mówie jak słysze. :]

 

#5 2008-08-20 11:50:46

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: czikago & czipz lejs czy Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! wiesz że mam boxerki Twojej starej? - Kaczyński

Przejadlem sie ? Bitem ; D dobry track chopaki ladnie ladnie ladnie ladnie jadłem jogurt = ] teraz przerwa na skrecz! nie ( . Y . ) lizałem : D kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie mogl byc orginalniejszy moje zdanie ; ]

Offline

 

#6 2008-08-20 15:03:56

Riplej

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 48

Re: czikago & czipz lejs czy Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! wiesz że mam boxerki Twojej starej? - Kaczyński

Amm kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie czikago wybral krzywe oczy i rozdziawiony ryj

Nie ironizuje. Po prostu moze slyszysz cos czego moje raperskie alter-ego nie slysze
Jak płynie czikago a jak moje raperskie alter-ego?
( . Y . ) lizałem : D chyba jasne ze on o wiele lepiej bo doswiadczenie ma dluzsze..

Offline

 

#7 2008-08-20 17:03:49

Dill'R

Gość

Re: czikago & czipz lejs czy Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! wiesz że mam boxerki Twojej starej? - Kaczyński

chodzi mi o to że Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! słuchaj mój wiejski paziu ! pływasz coraz lepiej teraz przerwa na skrecz! momentami są nie dociągnięcia. i moje raperskie alter-ego słuchając tego zawieszam się na tym i ciężko się skupić.

 
  • Index
  •  » Prodakszyn
  •  » czikago & czipz lejs czy Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! wiesz że mam boxerki Twojej starej? - Kaczyński
ale z nas przypały init

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpoxipol wrocław www.owczarki-niemieckie.com.pl jak-zrobic-zaproszenie-na-komunie.eu