Taśmy '90 Label

Taśmy '90 Label.


  • Index
  •  » Mixtape
  •  » czikago rzuca nowy wątek: 'Panowie ogarnijmy się i zróbmy tutaj porządek'

#31 2009-02-18 21:01:08

Dill'R

Gość

Re: czikago rzuca nowy wątek: 'Panowie ogarnijmy się i zróbmy tutaj porządek'

czikago napisał:

napisalem raperze ; o

( . Y . ) lizałem : D ajt pytam tylko raper spokój:(

 

#32 2009-02-18 21:56:08

HDX

Administrator

Skąd: wieś na podkarpaciu! TWStudio
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 63
WWW

Re: czikago rzuca nowy wątek: 'Panowie ogarnijmy się i zróbmy tutaj porządek'

Grzypcoch pisał text bez bitu dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina on? pierdami sobie wystukuje werble i tempo bpm że kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie mu nie pasuje?
kierwa! chcialbym tak... może ostry jak empecetki nie mial to tez moze pod takie bity lecial pierwsze fristajle ; o

Offline

 

#33 2009-02-19 01:04:25

Dill'R

Gość

Re: czikago rzuca nowy wątek: 'Panowie ogarnijmy się i zróbmy tutaj porządek'

siostro przełożona spiąłeś się : D a raperzyna odpadł przy tak pięknym bicie : D liczę że chociaż Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! henio grabarz nagrasz !

 

#34 2009-02-19 13:41:20

Emen

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 24

Re: czikago rzuca nowy wątek: 'Panowie ogarnijmy się i zróbmy tutaj porządek'

a moje raperskie alter-ego wam powiem ze jak puszcze sobie 997 pod blokiem jest źle! sekund bitu to potem moge pisac bez bo slysze w glowie stopy i werble :<

Offline

 

#35 2009-02-19 15:59:20

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: czikago rzuca nowy wątek: 'Panowie ogarnijmy się i zróbmy tutaj porządek'

a jaki temat coś głebej Ci nie dane poznać społeczniaku ?

Offline

 

#36 2009-02-19 16:03:21

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: czikago rzuca nowy wątek: 'Panowie ogarnijmy się i zróbmy tutaj porządek'

i kogo to kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie wogole ?

Offline

 

#37 2009-02-19 16:05:49

HDX

Administrator

Skąd: wieś na podkarpaciu! TWStudio
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 63
WWW

Re: czikago rzuca nowy wątek: 'Panowie ogarnijmy się i zróbmy tutaj porządek'

Lubie Dobre Dźwięki    prod. jotuze

się łapiesz follow up'ie?

Offline

 

#38 2009-02-19 16:06:40

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: czikago rzuca nowy wątek: 'Panowie ogarnijmy się i zróbmy tutaj porządek'

jak to emena kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie to nie nagrywam : D hahaha

a jak nie lubie dobrych dzwiekow to dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina ? mam oklamac tych ludzi ktorym dalem tyle za darmo ?

Offline

 

#39 2009-02-19 16:08:20

HDX

Administrator

Skąd: wieś na podkarpaciu! TWStudio
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 63
WWW

Re: czikago rzuca nowy wątek: 'Panowie ogarnijmy się i zróbmy tutaj porządek'

to ić! nie musisz nic dogrywać! raz już odmówiłeś! więc cześć! ;(
i pamiętaj w polsce nie ma nic za darmo ; o

Offline

 

#40 2009-02-19 18:16:26

Dill'R

Gość

Re: czikago rzuca nowy wątek: 'Panowie ogarnijmy się i zróbmy tutaj porządek'

A moje raperskie alter-ego się pikapika spytam wprost, robisz coś w tym labelu po za pierdoleniem głupot? Bo od kilku postów i wrzut na sb widzę, że Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! tu chyba jesteś matkojebcą ! a niezła rura letz rajd ! to nie goli bobra ogólnie! po to by pierdolić. jesteś matkojebcą ! a niezła rura letz rajd ! to nie goli bobra ogólnie! T90L to działaj z nami, nagrywaj i nie pierdol.

 

#41 2009-02-19 21:50:33

Riplej

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 48

Re: czikago rzuca nowy wątek: 'Panowie ogarnijmy się i zróbmy tutaj porządek'

nie o to chodzi hopaki : ( w jechali mnie w dupe bym chcial to nagrac i tekst mam fajny : D tylko po prostu nie moglem napisac pod kręc owłosionym dupskiem dla mnie orangutanie krzywe oczy i rozdziawiony ryj

pseplasam kolecy, nastepny kawalek bdzie ze mna : ( chyba.

Offline

 

#42 2009-02-19 22:00:08

HDX

Administrator

Skąd: wieś na podkarpaciu! TWStudio
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 63
WWW

Re: czikago rzuca nowy wątek: 'Panowie ogarnijmy się i zróbmy tutaj porządek'

aaaaajt... moje raperskie alter-ego po dzisiejszym nagrywaniu nie otrzymalem w pelni zadawalajacego efektu wiec jutro jeszcze bede recował ; ]    tymcza! dobranoc UK i reszta świata! ; *

Offline

 

#43 2009-02-19 22:04:56

Dill'R

Gość

Re: czikago rzuca nowy wątek: 'Panowie ogarnijmy się i zróbmy tutaj porządek'

ajt siostro przełożona! liczy się żeś próbował:D moje raperskie alter-ego w sumie tak się zajarałem bitem że nie umiałem na nim ładnie nagrać:(

 

#44 2009-02-20 10:36:46

Piku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 11

Re: czikago rzuca nowy wątek: 'Panowie ogarnijmy się i zróbmy tutaj porządek'

sorry jebali mnie... nie sadzisz ze przeginasz jebali mnie? a dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! takiego robisz? nic jebali mnie .... wiec to Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! nie pierdol, teraz dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina ? chcesz sie uwazac za ojca labelu ? to chore .... bo jak Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! pierdolniesz cos niby 'smiesznego' to kazdego ma to bawic i nikt nie ma prawa sie postawic, teraz przerwa na skrecz! jak juz ktos cos udaję ze łączę literki na kartce piorem z kubusia puchatka ! dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina Tobie nie pasuje to jest zle...

Pozdro.

Jak Panu przeszkadzam to poprostu powiedz, i nara

Offline

 

#45 2009-02-20 10:42:32

Dill'R

Gość

Re: czikago rzuca nowy wątek: 'Panowie ogarnijmy się i zróbmy tutaj porządek'

pikapika napisał:

sorry jebali mnie... nie sadzisz ze przeginasz jebali mnie? a dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! takiego robisz? nic jebali mnie .... wiec to Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! nie pierdol, teraz dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina ? chcesz sie uwazac za ojca labelu ? to chore .... bo jak Ty kurwa gałganie sprany jebańcu opchne Cię za wielbłąda! pierdolniesz cos niby 'smiesznego' to kazdego ma to bawic i nikt nie ma prawa sie postawic, teraz przerwa na skrecz! jak juz ktos cos udaję ze łączę literki na kartce piorem z kubusia puchatka ! dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina Tobie nie pasuje to jest zle...

Pozdro.

Jak Panu przeszkadzam to poprostu powiedz, i nara

Nie rozumiesz jebali mnie o dymałem spoconą wiewiórke w kostiumie delfina chodzi? Chodzi o aktywność, mam już sprzęt to staram się angażować w tracki żebyśmy nie spali. Chodzi o to że w labelu jesteśmy po to by nagrywać. Więc nie pierdol że moje raperskie alter-ego nic nie robię, bo jednak działam.

 
  • Index
  •  » Mixtape
  •  » czikago rzuca nowy wątek: 'Panowie ogarnijmy się i zróbmy tutaj porządek'
ale z nas przypały init

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpoxipol wrocław www.owczarki-niemieckie.com.pl jak-zrobic-zaproszenie-na-komunie.eu